شرکت کیمیا مهر آذر ماهان
(خوبان)

تاریخچه

شرکت کیمیا مهر آذرماهان با برند خوبان با فعالیت در عرصه صنایع غذایی اقدام به تولید انواع مربا عسل ، ژله ، مارمالاد در طعم های متنوع و در بسته بندی های گوناگون از ۲۰ گرم الی ۱۲ کیلوگرم برای مصارف خانواده های عزیز، هتل ها رستوران ها کارخانجات تولید کیک و کلوچه همچنین قنادی ها و تولید کنندگان شیرینی به صورت خانگی با مجوز سازمان های ذیربط و استاندارد های جهانی نموده است که با توجه به سوابق مدیران ، کارکنان این شرکت در صنایع غذایی کشور تمامی همت و تلاش خود را بر تولید با کیفیت ترین محصولات از بهترین مواد اولیه به “کاربسته است .

همچنین این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام به تولید انواع شیرینی هـــای آردی و باقلوا ترکی در بسته بندی های گوناگون با تنوع بالا جهت ارایه به هم میهنان عزیز نموده است که امیدواریم با تلاش و کوشش بی وقفه در جهت رضایت شما خوبان و عزیزان موفق باشیم .

+
کارکنان مستقیم
+
کارکنان غیر مستقیم
+
سال سابقه
+
محصول ویژه

سخن مدیرعامل

در دنیای امروز با سرعت و رشد تکنولوژی الزامات بازنگری در شیوه مدیریت اجتناب‌ناپذیر است. دانش و تخصص، فن‌آوری و خلاقیت و به‌روز بودن، از ابزارهای این رشد است. اما آنچه که بیش از موارد یاد شده اهمیت دارد، توجه مسئولانه به نیاز مشتریان، به منظور کسب رضایتمندی آنهاست که شرکای حقیقی ما محسوب می‌شوند.

«خوبان» اکنون در کنار پرسنلی همراه و خانواده‌ای همدل و منسجم، راهی امیدوارکننده را طی کرده و علاوه بر پاسخگویی به نیاز داخلی در عرصه جهانی خوش درخشیده است و محصولات خوبان در کنار برندهای بین‌المللی خودنمایی می‌کند.

این همراهی در آینده نزدیک با گسترش و توسعه کمی و کیفی در مشارکت کارآفرینی ملی، نقش قابل توجهی را ایفا خواهد کرد، چون تلاش‌مان معطوف بر توسعه همه‌جانبه است تا با ارتقای سطح بهداشت غذایی جامعه، هم کشور از ورود کالاهای مشابه بی‌نیاز شود و هم مصرف‌کنندگان از کیفیتی مطمئن برخودار باشند.

تجربه، همراه با نگرش به آینده در سایه تلاش و پشتکار، رویاهای ما را دست‌یافتنی کرده است. فصل‌های زیبای پیش روی خوبان در کنار شما شیرین‌تر خواهد بود.

مدیریت شرکت

مأموریت

در تلاش هستیم تا محصولات غذایی‌مان، مطابق با ذائقه و در شأن مصرف‌کننده باشد. در این راه از دانش روز دنیا بهره می‌گیریم و پرسنل مجرب و جوان را در محیط کاری پویا به کار می‌گیریم تا با استفاده از بهترین مواد اولیه، خدمتی درخور ارائه دهیم، به نحوی که ضمن بی‌نیاز کردن کشور از ورود محصولات مشابه خارجی، در بازارهای جهانی نیز حضور فعال داشته باشیم و به عنوان یک بازیگر اثرگذار در صنایع غذایی مطرح شویم. هم‌چنین پاسداشت عناصر طبیعی و احترام به محیط زیست در تمامی مراحل این فعالیت‌ها، در دستور کارمان قرار دارد.

چشم‌انداز
صنایع غذایی خوبان در تلاش است تا در آینده‌ای نزدیک به جایگاه بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شرکت صنایع غذایی کشور تبدیل شود و با توسعه روزافزون خود در بخش‌های مختلف، به بیش از 10هزار پرسنل نائل گردد.

چشم‌انداز

صنایع غذایی خوبان در تلاش است تا در آینده‌ای نزدیک به جایگاه بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شرکت صنایع غذایی کشور تبدیل شود و با توسعه روزافزون خود در بخش‌های مختلف، به بیش از 10هزار پرسنل نائل گردد.

مجوز ها